SEANSLARIM

Kim olduğunu bilmek ve
gerçek potansiyelini yaşamak istermisin ?

Yüz Yüze
Kolaylaştıcı ( PSYCH-K® Kolaylaştırıcısı) ve Partnerin (Değişim ve Dönüşüm amacıyla seansı talep eden kişi) aynı ortamda bulunduğu, bilinçaltından alınan bilgilerin Partnerin bedeni ile yapılan kas testleri ile elde edildiği, dönüşüm için seçilen konuda, dengelemeleri Partnerin bizzat deneyimlediği seanlardır.
Uzaktan
Kolaylaştıcı ve Partnerin aynı ortamda bulunmadığı, bilinçaltından alınan bilgilerin Vekil’in bedeni ile yapılan kas testleri ile elde edildiği, dönüşüm için seçilen konuda, dengelemeleri Partnerin bizzat deneyimlediği seanlardır. Bu seanslar yüz yüze seanslar kadar etkili olup, kişiye dünyanın her yerinden bu dönüşüme ulaşma imkanı sağlamaktadır.
Online
Görüntülü iletişimin kullanıldığı bu seanslarda, dengelemelerle ilgili ön bilgi mail ile gönderilmekte, dengelemeleri Partner bizzat deneyimlemektedir.
Telefon
İnternetin olmadığı veya yetersiz olduğu ortamlarda, gerekli ön bilgilerin Partnere gönderilmesi ile görüntüsüz iletişim aracılığı ile yapılan seanslardır. Dengelemeleri Partner bizzat deneyimlemektedir. Kişiye dünyanın her yerinden seans alma imkanı sunan bu seçenek de diğerleri kadar etkilidir.