Gerçekliğimiz inançlarımız tarafından yaratılmaktadır. PSYCH-K®, yaşamak istediğimiz hayata giden yolda bize engel olan, bilinçaltımızdaki sınırlayıcı inançları değiştiren kolay ve etkili bir yoldur. Bu inançlar genelde hayatımızın erken evrelerinde edinilirler ve biz bilinçli farkındalık seviyemizin dışında yetişkinlikte sürdürülürler. İnançlar ve bunların etkisiyle yaşadığımız kısıtlılıkların hayatımızda ne kadar süredir mevcut olduğu çalışma sürecini etkilememekte, kişinin hayatının o evresinde güvenli ve uygun olduğu sürece PSYCH-K® ile dönüşüm gerçekleşmektedir.
Dönüştürmek istediğiniz alan ilişkiler, kariyer, potansiyelinizi keşfetmek, hayat amacınız, fiziksel rahatsızlıklar, maneviyat, bolluk gibi herhangi bir konu olabilir. PSYCH-K®’nin yaratıcı Rob Williams’ın da dediği gibi hayatımızdaki tüm zorluklar ve sıkıntılar ayrılık illüzyonundan kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla hayatınızda her ne yaşıyor ve her neyi dönüştürmek istiyorsanız kökeninde gerçekte kim olduğumuzu bilmemek yatmaktadır.
Bizi, Tanrısallığımızı tanımak, büyüklüğümüzü keşfetmek ve aradığımız huzur haline gelmekten alıkoyan kısıtlayıcı inançları değiştirebilme yeteneği, sıçrama yapmaya hazır olan herkese PSYCH-K®’nin en büyük armağanıdır.

PSYCH-K®’nin yaratıcı Rob Williams

 

SEANSLARIM


Yüz yüze, Uzaktan, Online, Telefon